• STRONA GŁÓWNA
  • O FIRMIE
  • KONTAKT

CZYSTY KLINKIER

Zastosowanie

Preparat do czyszczenia klinkieru, cegły i innych powierzchni pionowych. Skutecznie usuwa naloty, glony, białe wykwity wapienne oraz pozostałości z betonu i zapraw. Zalecany do czyszczenia powierzchni przed impregnacją lub malowaniem.

Sposób użycia

Preparat nakładać za pomocą pędzla lub szczotki. Odczekać 15-20 min. i spłukać wodą. Przy silnych zabrudzeniach zabieg należy powtórzyć. Przed zastosowaniem zaleca się wykonać próby działania środka na niewielkiej powierzchni. Preparatu nie wolno łączyć z innymi.

Trwałość

24 miesiące od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Przechowywanie i magazynowanie

Przechowywać w oryginalnych opakowaniach, w temperaturze 5-25 °C, w suchym i wentylowanym pomieszczeniu, z materiałami tej samej klasy. Zabezpieczyć przed działaniem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem. Nie przechowywać z kwasami i metalami.

Opakowanie

CZYSTY KLINKIER pakowany jest w butelki 1l (opakowanie zbiorcze 9szt.), kanistry 5l i kontenery 1000l.

Bezpieczeństwo pracy

CZYSTY KLINKIER jest substancją żrącą, niepalną. Niebezpiecznie reaguje z pierwiastkami metalicznymi, reduktorami i substancjami organicznymi. Przy pracach należy nosić odpowiednią odzież ochronną, odpowiednie rękawice ochronne i okulary lub ochronę twarzy.

Dane techniczne

Stan skupienia: ciecz
barwa: bezbarwna o slomkowej
gęstość: 1,1 g/cm³ w 20ºC
pH: ok. 1

Podane informacje nie zwalniają naszych klientów z obowiązku samodzielnego zbadania przydatności naszego produktu do indywidualnych zastosowań.