• STRONA GŁÓWNA
  • O FIRMIE
  • KONTAKT

DO KOSTKI BRUKOWEJ

Zastosowanie

Preparat przeznaczony jest do impregnowania powierzchni wykonanych z kostki brukowej i betonu. Wzmacnia powierzchnie, zabezpiecza przed działaniem wody oraz słabych kwasów i soli. Zwiększa odporność kostki na ścieranie. Wnikając w głąb materiału ogranicza powstawanie wykwitów węglanowych i zapobiega rozwojowi mchów, porostów i pleśni. Ułatwia usuwanie zanieczyszczeń. Uwydatnia kolor impregnowanych powierzchni i zabezpiecza przed blaknięciem.

Sposób użycia

Na oczyszczoną i odtłuszczoną powierzchnię nanosimy preparat pędzlem lub wałkiem. W przypadku bardziej chłonnych podłoży zabieg należy powtórzyć.

Przy silnych zanieczyszczeniach węglanowych powierzchnie należy wcześniej oczyścić preparatem CZYSTY BRUK.

Wydajność w zależności od chłonności powierzchni 6-8 m2.

Trwałość

24 miesiące od od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Przechowywanie i magazynowanie

Przechowywać w oryginalnych opakowaniach, w temperaturze 5-30 °C, w suchym i wentylowanym pomieszczeniu. Zabezpieczyć przed działaniem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

Opakowania

IMPREGNAT pakowany jest w butelki 1l (opakowanie zbiorcze 9 szt.), kanistry 5l i 10l oraz beczki 200l i kontenery 1000l.

Bezpieczeństwo pracy

IMPREGNAT jest substancją ekologicznie czystą, nie toksyczną, nie palną. Przy pracach należy stosować ogólne zasady higieny i bezpieczeństwa pracy.

Dane techniczne

Stan skupienia: ciecz
Barwa: biała do bezbarwnej
Gęstość: 1,03 g/cm³ w 20°C

Podane informacje nie zwalniają naszych klientów z obowiązku samodzielnego zbadania przydatności naszego produktu do indywidualnych zastosowań.