• STRONA GŁÓWNA
  • O FIRMIE
  • KONTAKT

MOKRA KOSTKA

SILIKONOWY IMPREGNAT

EFEKT MOKREJ KOSTKI

 

Zastosowanie:
Preparat przeznaczony do zabezpieczania powierzchni wykonanej z kostki brukowej. Głęboko penetruje podłoże zabezpieczając przed czynnikami atmosferycznymi i promieniowaniem UV. Ogranicza wykwity solne oraz zapobiega rozwojowi mchów i porostów. Ułatwia czyszczenie i redukuje powstawanie kolejnych zanieczyszczeń (także ropopochodnych). Zabezpiecza przed działaniem wody redukując nasiąkliwość podłoża.

Zaimpregnowana kostka zachowuje świeży wygląd z efektem mokrej kostki.

KUP TERAZ

Sposób użycia: 

Impregnat należy równomiernie nanosić pędzlem, wałkiem lub natryskowo. Drugą warstwę nakładać nie później niż po upływie 30 minut na jeszcze wilgotną powierzchnią.

Zaimpregnowane podłoże należy chronić przed opadami atmosferycznymi i innymi zanieczyszczeniami do 24 godzin (do całkowitego wyschnięcia ).
Nie nakładać preparatu na powierzchnie poprzednio zaimpregnowane.

Wydajność: w zależności od chłonności kostki i metody nakładania, 2-6 m² z 1 litra przy dwukrotnej impregnacji w zależności od chłonności powierzchni.

Trwałość: 24 miesiące od od daty produkcji.

Przechowywać w szczelnie zamkniętych oryginalnych opakowaniach, unikać mrozu i nasłonecznienia. Po otwarciu szczelnie zamknąć i zużyć jak najszybciej.

Podane informacje nie zwalniają użytkowników z obowiązku samodzielnego zbadania przydatności naszego produktu do indywidualnych zastosowań.