• STRONA GŁÓWNA
  • O FIRMIE
  • KONTAKT

DO PIASKOWCA

Zastosowanie

Impregnat wytwarzany ze specjalnie dobranych dyspersji – nie zawiera styrenu, więc wyroby nim impregnowane nie ciemnieją. Preparat wnika w głąb impregnowanej powierzchni powodując właściwości hydrofobowe, dzięki czemu kamień nie nasiąka wodą. Zapobiega korozji kamienia, tworzy mikroskopijną warstwę ochronną zabezpieczającą przed wnikaniem brudu i wykwitami, ułatwia czyszczenie. Doskonale chroni elementy piaskowca i gipsu przed wpływem warunków atmosferycznych. Stosowany do elewacji, architektury ogrodowej, kominków. Bezbarwny po wyschnięciu.

Sposób użycia

Impregnowana powierzchnia powinna być czysta i sucha. Preparat nakładać za pomocą pędzla, wałka lub przez natrysk równomiernie rozprowadzając, w przypadku powierzchni bardzo chłonnych zabieg można powtórzyć.

Czas schnięcia uzależniony jest od temperatury, średnio ok. 2-3 godziny.

Wydajność w zależności od chłonności powierzchni 4-12 m2.

Trwałość

24 miesiące od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Przechowywanie i magazynowanie

Przechowywać w oryginalnych opakowaniach, w temperaturze 5-30 °C, w suchym i wentylowanym pomieszczeniu. Zabezpieczyć przed działaniem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

Opakowanie

Impregnat pakowany jest w butelki 1l (opakowanie zbiorcze 9szt.), kanistry 5l i 10l oraz beczki 200l i kontenery 1000l.

Bezpieczeństwo pracy

Impregnat do piaskowca jest substancją ekologicznie czystą , nie toksyczną , nie palną. Przy pracach należy stosować ogólne zasady higieny i bezpieczeństwa pracy.

Dane techniczne

Stan skupienia: ciecz
Barwa: biała do bezbarwnej
Temp. krzepnięcia: -2ºC

Podane informacje nie zwalniają naszych klientów z obowiązku samodzielnego zbadania przydatności naszego produktu do indywidualnych zastosowań.