• STRONA GŁÓWNA
  • O FIRMIE
  • KONTAKT

ACA-SILVER

ACA-SILVER ( Aqua Colloidal Argentum ) NANO SREBRO

ACA-SILVER to prawdziwe, niechemiczne, niejonowe, koloidalne 99.9 NANO-SREBRO osadzone w demineralizowanej wodzie. Bezzapachowe i bezwonne, nie ciemniejące pod wpływem działania światła, nie utleniające się.

Wielkość cząstek zawiera się w granicach 1-150 nm. Zawartość srebra dostosowana do potrzeb użytkownika, w stężeniach pomiędzy 1-1000 ppm (wagowo), już przy zawartości 0,5 ppm Ag koloid wykazuje działanie grzybo i bakteriobójcze. Zalecane do stosowania stężenie 10 ppm, gwarantuje skuteczność w pełnym spektrum. Stabilność czasowa gwarantuje zachowanie jakości przez kilka lat. Dla zachowania wysokiej jakości zalecamy stosowanie preparatu zawierającego do 50 ppm.

Działanie :

Działanie ACA nano srebra polega głównie na zdolności pochłaniania tlenu na styku srebro – bakteria lub srebro – wirus usuwając z nich atomy wodoru, co powoduje ich obumarcie. To ten efekt wykorzystywany jest we wszystkich preparatach.

ACA-SILVER stosowane jest jako główny składnik przy wytwarzaniu ekologicznych materiałów o wysokim poziomie sterylności, nadając im dodatkowo właściwości grzybobójcze, bakteriobójcze i dezynfekujące. Zapobiega rozwojowi zanieczyszczeń mikrobiologicznych, skutecznie likwidując 99,99% mikroorganizmów. Przy specjalistycznym wykonaniu i większym stężeniu możemy osiągnąć właściwości antystatyczne.

ACA Nano Srebro można stosować do:

 

Budownictwo
Higiena
Przemysł Dom Motoryzacja Medycyna Rolnictwo
farby gąbki gumy obuwie tapicerka opatrunki hodowla
kleje chusteczki tkaniny materace myjki bandaże kojce
zaprawy pianki meble pościel filtry podpaski legowiska
ściany baseny aerozole zabawki klimatyzacja fartuchy okrycia
sufity żele folie firany dezynfekcja pledy
tapety kremy opakowania zasłony odkażanie siodła
tynki mydła dywany strzykawki rośliny
podłogi pasty wykładziny inhalatory

Jako dodatek do płynów lub proszków do :

Mycia tapicerki samochodowej, mycia dywanów, mycia lodówek -likwidacja zapachów. Do płukania w pralkach, do płynów do kąpieli , podlewania roślin , do oprysku roślin, do podłóg każdego rodzaju, do komputerów ( klawiatury ), do szyb. Dozowanie ACA-SILVER wagowo: w zależności od produktu

Przechowywanie:


Przechowywać wyłącznie w opakowania z tworzyw sztucznych, w temperaturze do 30 °C .Częste zamrażanie , wysoka temperatura , promieniowanie UV powodują zwiększenie agregacji , efekty niepożądane i niezalecane.

ACA-SILVER pod mikroskopem elektronowym